TORNADO

System szybkomocujący do zabudowy wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej posiadający powierzchnie przylegania i system odmuchiwania.
Dzięki niskiemu profilowi nie wymagają dużo miejsca do zabudowy. Mechaniczne zamocowanie i hydrauliczne luzowanie.

Zastosowanie:

Może być stosowany do wszystkich typowych operacji obróbki, takich jak frezowanie, toczenie, szlifowanie, erodowanie i testowanie urządzeń montażowych.

Produkty (1)

Model Dane Dane techniczne
TORNADO – do zabudowy – okrągłe – powierzchnie przylegania – system odmuchiwania

Właściwości: System szybkomocujący do zabudowy wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej posiadający powierzchnie przylegania i system odmuchiwania. Dzięki niskiemu profilowi nie wymagają dużo miejsca do zabudowy (możliwość zabudowy w płytach o grubości 49 mm). Mechaniczne zamocowanie i hydrauliczne luzowanie. Inteligentne odmuchiwanie i wydmuchiwanie w celu oczyszczenia powierzchni przylegania i otworu pasowanego. Możliwość kontroli przylegania na podstawie różnicy ciśnień powietrza odmuchującego.

Zastosowanie: Do zabudowy w paletach maszynowych, płytach, kątach, kostkach, wieżach i mostach obrotowych. W systemach zautomatyzowanych zmniejsza się ilość czyszczenia. Może być stosowany do wszystkich typowych operacji obróbki, takich jak frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbka elektroerozyjna i testowanie urządzeń montażowych.

Śruby mocujące w zakresie dostawy. 1) Powierzchnie przylegania z odmuchiwaniem *) DHF = funkcja trzeciej ręki (z j. niem. Dritte Hand Funktion)

Rysunek/Przykład zastosowania:
Numer zamówieniowy Siła trzymania [N] Siła ciągnąca [N] DHF* Ciśnienie hydrauliczne do zwolnienia [bar] Masa [kg] Karta zabudowy
807 020 55 000 30 000 Nie 30-35 bar 6.35 D016
807 022 55 000 30 000 Tak 30-35 bar 6.35 D016