AMB 10.09 – 14.09.2024 Stuttgart

przez
1716 1716 people viewed this event.

Targi AMB w Stuttgarcie 2024

We wrześniu 2024 roku ponownie przyjdzie czas na otwarcie bram AMB! Od ponad 40 lat co dwa lata w AMB w Stuttgarcie spotykają się przedstawiciele międzynarodowej branży obróbki metali. Lepiej tego nie przegapić – nie możemy się doczekać, aż Cię zobaczymy!
AMB to rynek, na którym prezentowane są najnowsze produkty, technologie, innowacje, usługi i koncepcje we wszystkich ich aspektach. AMB ugruntowało swoją pozycję wśród ekspertów branżowych jako wiodąca wystawa od lat parzystych. Zajmuje czołową pozycję wśród profesjonalnych targów obróbki metali i plasuje się w pierwszej piątce najważniejszych wydarzeń na świecie. Skorzystaj z tej wyjątkowej platformy i wzbogacaj świat obróbki metali. Zaprezentuj swoje innowacje na targach AMB w Stuttgarcie!
Bądź tam, gdy AMB ponownie stanie się miejscem spotkań ekspertów w dziedzinie obróbki metali. Wiodący dostawcy, przedstawiciele stowarzyszeń, dziennikarze branżowi i specjaliści branżowi przybywają do Stuttgartu, aby znaleźć specjalistyczną wiedzę oraz fascynujące prezentacje produktów i zastosowań. Dołącz do nas i odkryj obecne i przyszłe trendy w branży!

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres tomasz.czogala@code-one.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

10-09-2024 to
14-09-2024
 

Lokalizacja

Share With Friends