TARGI ITM INDUSTRY EUROPE 2024 - POZNAŃ

04.06-07.06, HALA 3A STOISKO 48

NOWOŚCI PRODUKTOWE

ROEMHELD na targach ITM INDUSTRY EUROPE:
Uniwersalny system mocowania HILMA.UC 125

Maksymalna elastyczność - systemy mocowania detali w obróbce CNC.

Uniwersalny system mocowania HILMA.UC 125 nadaje się do niemal nieograniczonej liczby zadań związanych z mocowaniem. Zarówno małe detale jak i duże płyty można mocować i obrabiać z dużą swobodą. Nawet przy zmieniających się wymaganiach produkcyjnych nie są wymagane dalsze inwestycje w nowe urządzenia mocujące.Na targach ITM Industry Europe ROEMHELD prezentuje jak skutecznie sobie z tym poradzić  (04.06-07.06,  HALA 3A STOISKO 48).

Rozwiązania dla nowoczesnej obróbki

Kompleksowe rozwiązania do obróbki CNC. Mechaniczne i hydrauliczne systemy mocowania detali w obróbce CNC przeznaczone do obróbki pionowej, poziomej, obróbki 5-cio osiowej i automatyzacji. Systemy konwencjonalne, centrujące oraz systemy wieżowe.

Komponenty do budowy przyrządów obróbkowych

ROEMHELD oferuje szeroki asortyment produktów w zakresie techniki mocowania w obróbce CNC.

Komponenty hydrauliczne do budowy przyrządów obróbkowych są przystosowane do pracy  w systemach automatycznych wymagających kontroli i monitorowania stanu zamocowania oraz odmocowania obrabianego detalu. Standardowe zakresy ciśnienia zasilającego 70 / 250 / 500bar.

Szeroki asortyment produktów pozwala firmie ROEMHELD zaoferować kompletne rozwiązanie dla prawie każdego zadania w obróbce CNC.

Zaczynając od  elementów mocujących detal poprzez elementy sterujące i płyty wyposażane w gniazda z punktem zerowym aż do oszczędnych zasilaczy hydraulicznych pracujących w trybie wyłączenia.

Bezpieczna i wydajna obróbka CNC

Przyrządy obróbkowe pozwalają w ogromnym stopniu zwiększyć produktywność dzięki zapewnieniu powtarzalności dokładności zamocowania detalu oraz  oszczędności czasu zamocowania i pozycjonowania detali w obróbce. Dzięki rozwiązaniom z zakresu monitorowania stanu zamocowania detali komponenty hydrauliczne ROEMHELD są stosowane we wszelkich projektach wymagających automatyzacji obróbki.

Systemy mocowań z punktem zero

Roemheld oferuje innowacyjne technologie szybkiego mocowania w oparciu o mocowania z punktem zero. Systemy mocujące są dostępne w wersji mechanicznej, hydraulicznej, pneumatycznej i elektrycznej.

Proces wymiany narzędzi, detali i przyrządów staje się szczególnie wydajny, jeśli wykorzystana zostanie technologia szybkiego mocowania oparta na gniazdach z punktem zerowym zapewniająca pełną dokładność przy pozycjonowaniu jak również odpowiednią siłę mocującą.

ROEMHELD: optymalizuje całościowe czasy procesów obróbki dzięki optymalizacji technologii mocowania detali.

Zdjęcia:

Zdjęcie 1:

Uniwersalny system uniwersalnego mocowania detali HILMA.UC 125 (zdjęcie: ROEMHELD).

Zdjęcie 2:

Systemy mocowań centrujących, wieżowych i konwencjonalnych (zdjęcie: ROEMHELD).

Zdjęcie 3:

Systemy mocowań z punktem zerowym. Płyty i systemy szybkiego mocowania. (zdjęcie: ROEMHELD).

Zdjęcie 4:

Przykładowe komponenty do przyrządów obróbkowych. (zdjęcie: ROEMHELD).

Targi ITM INDUSTRY EUROPE 2024 – POZNAŃ, 04.06-07.06,  HALA 3A STOISKO 48